X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Prestige

Zobacz szczegóły Chyców Potok 24
34-500 Zakopane
tel. (18) 20 68 962

Zakopane Willa Prestige zapraszamy na noclegi!

Willa Prestige to nowo wybudowany obiekt, komfortowo wykończony. Dom położony w spokojnej dzielnicy Zakopanego, dzięki czemu jest to odpowiednie miejsce na wypoczynek zarówno dla osób indywidualnych jak również rodzin z dziećmi.
 
Posiadamy 3 pokoje gościnne oraz 5 apartamentów (tj. trzy apartamenty 4+2 osobowe, jeden 8+2 i jeden 11+2). Łącznie dysponujemy 54 miejscami noclegowymi. Niektóre pokoje i apartamenty posiadają balkon, cześć z widokiem na panoramę Gubałówki, część z widokiem na Tatry.
Dla naszych gości osobne niekrępujące wejście. Na terenie obiektu dostęp do bezprzewodowego internetu. W ogrodzie miejsce na grilla. Przed obiektem parking dla samochodów osobowych. Cała posesja ogrodzona.
Już wkrótce do dyspozycji gości sauna i jakuzzi.
 
Pokoje gościnne
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje gościnne 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę, TV, czajnik bezprzewodowy i naczynia (tj. szklanki, talerzyki, sztućce).
 
Apartament 4+2 osobowy typu studio
Każdy apartament składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem i łazienki.
W pierwszej sypialni 2 osobowe łóżko małżeńskie, w drugiej dwa łóżka pojedyncze. W salonie (pokój dzienny) rozkładana sofa, stolik, pufy, szafa, TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny - lodówka, kuchenka, naczynia, czajnik bezprzewodowy. W łazience dostępne ręczniki. Dwa apartamenty posiadają balkony.
 
Apartament 8+2 dwupoziomowy
Apartament składa się z 2 sypialni na parterze, salonu z aneksem, łazienki oraz z sypialni na piętrze.
Dwie sypialnie na parterze posiadają 2 osobowe łóżka małżeńskie. W salonie (pokój dzienny) rozkładana sofa, stolik, pufy, szafa, TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny - lodówka, kuchenka, naczynia, czajnik bezprzewodowy. W łazience dostępne ręczniki. W sypialni na antresoli dwa łóżka małżeńskie.
 
Apartament 11+2 dwupoziomowy
Apartament składa się z 2 sypialni na parterze, salonu z aneksem, łazienki oraz z sypialni na piętrze.
W pierwszej sypialni łóżko małżeńskie, w drugiej trzy łóżka pojedyncze. W salonie (pokój dzienny) rozkładana sofa, stolik, pufy, szafa, TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny - lodówka, kuchenka, naczynia, czajnik bezprzewodowy. W łazience dostępne ręczniki. W sypialni na antresoli znajdują się trzy 2 osobowe łóżka małżeńskie.
 
Przyjmujemy gości cały rok, zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy na wakacje, ferie zimowe, święta i sylwestra oraz pobyty weekendowe.