X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Tatra House - Stylowe domki do wynajęcia

Zobacz szczegóły Krzeptówki Boczna 8
34-500 Zakopane
tel. (+48) 502 602 602

Zakopane
domki z kominkiem

Tatra House
to stylowe domki regionalne w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Zakopanem, w których powstał wyjątkowy klimat z połączenia stylu zakopiańskiego z prawdziwą góralską architekturą.
 
Zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zakopanego na zakopiańskich Krzeptówkach. Zaledwie 3 km do centrum Zakopanego i 400 metrów do Tatrzańskiego Parku Narodowego.
 
Wszystkie domki są z kominkiem - idealne na spokojny wypoczynek dla całej rodziny w górach. Przy domku znajduje się prywatny parking, zielony ogród z boiskiem sportowym, placem zabaw dla dzieci, grillem, miejscem na ognisko i stylową drewnianą wiatą na miłe posiady.
 
Domki wyposażone są w salon z kominkiem, dwie łazienki i 3 sypialnie - hotelowy komfort w stylowym góralskim klimacie. Obok domków znajduje sie nasz pensjonat, w którym mogą Państwo korzystać z wyżywienia i dobrej domowej kuchni.
 
Każdy domek posiada powierzchnię mieszkalną od 60 do 75 metrów, idealne rozwiązanie na wypoczynek rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół. Domki przeznaczone dla 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 osób.

Zakopane to nie tylko przepiękne miasto powiatu Tatrzańskiego, ale też jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce. Zimą ściągają tu wielbiciele „białego szaleństwa”. Lato zaś jest porą idealną dla amatorów górskich wędrówek i wypoczynku w pięknej, górskiej scenerii.