X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

GOSPODA HARNAŚ

Zobacz szczegóły Dolina Kościeliska 1
34-511 Kościelisko
tel. +48 605 277 662

GOSPODA " HARNAŚ "  to restauracja regionalna i pokoje gościnne. Położona przy wejściu do Doliny Kościeliskiej w Tatrach Zachodnich na wysokości 930 m n.p.m.  

W części noclegowej Gospody dla Gości przygotowane są pokoje:
 
POKOJE NA PIERWSZYM PIĘTRZE:
 
Pokój nr 1: dwuosobowy z jednym łóżkiem  pokój od strony południowo-zachodniej. Pokój dla Gości lubiących senny odpoczynek. Łazienka i TV
 
Pokój nr. 2: dwuosobowy z jednym łóżkiem pokój od strony południowej. Pokój dla Gości lubiących senny odpoczynek, których powinno obudzić południowe słońce. Łazienka  i TV. Możliwa dostawka dla dziecka.
 
Pokój nr. 3: dwuosobowy z jednym łóżkiem pokój od strony południowej. Pokój, który od początku miał szczęście do narzeczonych i młodożeńców. Łazienka i TV.
 
Pokój nr. 4: dwuosobowy z dwoma łóżkami, które można połączyc. Pokój od strony południowej. Miły pokój dla Gości, którzy chcą oglądać Dolinę. Łazienka i TV
 
Pokój nr. 5: dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami. Pokój od strony południowo-wschodniej. Słońce od rana do wieczora. Łazienka i TV
 
Pokój nr. 6: dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV
 
Pokój nr. 7: dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami, które można połączyć. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV.
 
Pokój nr. 8: dwuosobowy pokój z jednym łóżkiem. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV.
 
Pokój nr 9: dwa połączone pokoje dwuosobowe. W jednym pokoju jest podwójne łóżko, w drugim - dwa pojedyncze. Pokój przeznaczony jest dla rodzin z dwojgiem dzieci / możliwa dostawka dla trzeciego dziecka/. Łazienka i TV. Pokój na drugim piętrze. 
 
POKOJE NA PARTERZE:
 
Pokój nr. 10: duży rodzinny pokój czteroosobowy. Jedno łóżko małżeńskie i dwa odzielne łóżka. Przedpokój z łazienką i szafami na ubrania. Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
 
Pokój nr. 11: duży rodzinny pokój czteroosobowy. Jedno łóżko małżeńskie i dwa oddzielne łóżka. Przedpokój z łazienką i szafami na ubrania.
 
Pokój nr. 12: pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem  
 
We wszystkich pokojach meble w stylu regionalnym z litego drewna świerkowego. Łóżka solidne, z materacami wysokiej jakości, ani twarde, ani miękkie. Poduszki i kołdry są wysokiej jakości z materiałów  antyalergicznych typu " clinic". Pościele wykonane są z bawełny wysokiej jakości typu  " adamaszek ". Pokoje ogrzewane są centralnie. Łazienki w pokojach wyposażone są w kabiny prysznicowe, umywalki i muszle klozetowe oraz centralną wentylację. Goście otrzymują ręczniki łazienkowe.
 
Telewizory w pokojach odbierają polskie stacje telewizyjne: TVP, TVN, POLSAT.
 
Do dyspozycji Gości jest również:
 
- salonik z  n-tv sat, kuchenka z czajnikiem bezprzewodowym, sala kominkowa.
 
- w całym obiekcie zainstalowany jest system internetu bezprzewodowego  WiFi 
 
UWAGA: w pokojach i łazienkach oraz pomieszczeniach restauracyjnych w Gospodzie obowiązuje  bezwzględny zakaz palenia papierosów. Palenie papierosów dozwolone jest w sali kominkowej pod salą restauracyjną.  W pokojach i łazienkach nie można i nie ma możliwości sporządzania posiłków.   Gości dotyczą również standardowe normy zachowania stosowane w hotelach i pensjonatach.      
 
Śniadania i obiadokolacje przygotowywane są dla Gości Gospody w godzinach otwarcia restauracji od godziny 7 rano do godziny 18 wieczorem. Możliwe jest przygotowanie kanapek i gorących napojów dla Gości wcześniej wyjeżdżających, później przyjeżdżających, lub wychodzących w góry. W okresach sezonowych restauracja czynna jest do godziny 20.
 
Śniadania dla Gości  są przygotowywane na bieżąco wtedy, gdy wypoczęci Goście schodzą na śniadanie.
 
Podstawą śniadań są produkty z gospodarstw górskich: sery białe twarogowe z  mleka krowiego, sery z mleka owczego - bunc, oscypki wędzone i białe.
 
Pieczywo pszenne i żytnie, białe i razowe, bułki i chleb są wypiekane codziennie rano w piecu.
 
Wędliny: wyroby własne i ekskluzywne wędliny polskich firm                     
Mięsa oraz pasztety z dodatkiem dziczyzny są pieczone w naszej kuchni.
 
Przed śniadaniami podajemy świeże soki owocowe przygotowywane w naszej kuchni.