X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

HOTEL NOSAL

Zobacz szczegóły JASZCZURÓWKA-BORY 9C
34-500 Zakopane
tel. (+48) 18 20 191 33

HOTEL NOSAL PREMIUM SUITES W ZAKOPANEM
 
 
Hotel Nosal Premium Suites to kameralny, wyjątkowy oraz luksusowy, nowo powstały obiekt w samym sercu Tatr. Łączący w sobie nowoczesne rozwiązania i elegancką formę architektoniczną, poprzez detale i akcenty nawiązując do stylu regionalnego Podhala.
 
Nosal Premium Suites położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego – Jaszczurówce, w malowniczej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, blisko Centrum Narciarskiego Nosal, kompleksu Skoczni Narciarskich, Kuźnic i kolejki linowej na Kasprowy Wierch, a także w niedalekiej odległość od Krupówek. Lokalizacja ta sprzyja zarówno spacerom i wycieczkom górskim, spotkaniom konferencyjno - biznesowym, jest idealna dla miłośników ,,białego szaleństwa” oraz tych, którzy upodobali sobie tętniące życiem miasto.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje przystosowane zarówno dla Gości biznesowych, indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi. Dodatkowo hotel posiada wewnętrzną restaurację i bar, w pełni wyposażoną salę konferencyjną, saunę wraz z chill roomem, windę, narciarnie, bezpłatny dostęp do wi- fi i parking.
 
Profesjonalna i pomocna obsługa, wyśmienita kuchnia, doskonałe położenie oraz komfortowe wnętrza, gwarantują niezapomniany wypoczynek.